Özel işletmeye ait olan, yılda 30 milyon yavru balık, 245 ton sofralık balık üretimi yapılan tesiste incelemelerde bulunan Kaymakam Güder’e, tesisin yetkilileri üretim kapasitesi ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Çemişgezek Kaymakamı Mehmet Güder, ilçede farklı dallarda üretim sağlamak için Kaymakamlık olarak çeşitli projeler hazırladıklarını, planladıkları bu projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalar yürüttüklerini aktardı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.