Ulusal bir firmanın yardımlarıyla gerçekleştirilen yardım faaliyetinde 2000 aileye yardım yapılarak İHH’nın 2020 kışlık kıyafet yardımları tamamlandı.
İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç yapılan yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Yetim, fakir ve mültecilerden oluşan 2000 ihtiyaç sahibine kışlık kıyafet yardımında bulunduk. Yardımın yapıldığı mekân konusunda yardımcı olan Elazığ İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Yücel İlkokulu yöneticilerine teşekkür ederiz. Bizler ihtiyaç sahibi olduklarını daha önceden tespit ettiğimiz ailelerimize yönelik bayram öncesi yaptığımız yazlık kıyafet yardımının ardından kışlık kıyafet yardımını tamamlamış bulunmaktayız. Bu yardımları yapmamıza vesile olan ülkemizin güzide markalarından olan LCW Waikiki firmamıza hassaten teşekkür ederiz. Gerek deprem gerekse pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçen ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız hız kesmeden devam edecektir. Vakit bir ve birlik olma vaktidir. Tüm duyarlı ve merhametli vatandaşlarımıza, kurum, kuruluş ve firmalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.