Hizmet bölgesi olan Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Fırat EDAŞ, Elazığ’da Kaplıkaya Köyü için planladığı yatırım çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyor.
Ekonomik ömrünü doldurmuş elektrik şebekesinin yenilenmesinin yanı sıra bölgenin gelişimi göz önüne alınarak; 3 adet direk tipi trafo, 8 km alçak gerilim ve 1,5 km yüksek gerilim hattı tesis çalışmaları da gerçekleştirildi.
7/24 kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sağlamak hedefiyle çalışan Fırat EDAŞ, yatırımlarını artırarak devam ettirmek için sorumluluk bölgesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.