height="132" />  
Elazığ TSO’dan SİYASİ PARTİ İL TEŞKİLATLARIYLA VERİMLİ İSTİŞARELER

Elazığ TSO’dan SİYASİ PARTİ İL TEŞKİLATLARIYLA VERİMLİ İSTİŞARELER

ABONE OL
Kas 26, 2020 17:48
Elazığ TSO’dan SİYASİ PARTİ İL TEŞKİLATLARIYLA VERİMLİ İSTİŞARELER
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan geçtiğimiz hafta içerisinde Elazığ’da faaliyetlerini sürdüren siyasi parti teşkilatlarına gerçekleştirilen ziyaretleri değerlendirerek, görüşmelerin son derece verimli olduğunu ifade etti…

Ortak hedefimiz İlimize en iyi hizmeti vermek…

Başkan Arslan ziyaretlerle ilgili değerlendirmesinde, tüm siyasi partilerin ortak hedefinin ilimize ve halkımıza en iyi hizmet olduğunu ifade ederek, “Bu müşterek hedef doğrultusunda bizler de meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri olarak, siyasi partilerimiz, yerel yönetimlerimiz, kurum ve kuruluşlarımız ile daha güçlü bir şekilde tek ses olarak hareket etme arzusundayız” dedi.

Başkan Arslan, Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ve Oda Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan Elazığ TSO heyeti ile birlikte program dahilinde Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın ve Gelecek Partisi İl Başkanı Av. Adnan Demir’e hayırlı olsun ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini ifade etti.

Siyasi Parti İl Teşkilatlarına ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Başkan Arslan, “Program dahilinde ziyaret gerçekleştirdiğimiz siyasi partilerimizin il başkan ve yöneticileriyle ayrı ayrı bir araya gelme imkanımız oldu. Hem deprem hem de COVİD-19 sürecinde iş dünyasının içinde bulunduğu durumu ve halkın ortak talep ve beklentilerini istişare ettik. Meslek Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşları nasıl temsil ettiği kitleye hizmeti esas almış ise siyasi partilerimizin de tek amacı bulunduğu yöreye ve halkımıza hizmet etmektir. Elazığ TSO heyeti olarak tüm siyasi partilerimizin gerek Sayın İl Başkanları ve gerekse Sayın Yöneticilerinin de aynı kararlıkta olduklarını görmekten büyük bir mutluluk duyduk. Bilindiği gibi son birkaç aylık süreç içerisinde çok sayıda siyasi partimizin il kongreleri yapılarak yönetim kurulları yenilendi. Ziyaretlerimizle hem hayırlı olsun mesajımızı iletmek hem de iş dünyası ve ilimizin mevcut durumu hakkında istişarelerde bulunmayı hedeflemiştik. Heyetimize gösterilen sıcak karışlamalar ve ilgi nedeniyle teşekkürlerimi sunuyor, bir kez daha başarılar temenni ediyoruz. Oda olarak siyasi partilerimize yönelik ziyaretlerimiz ve istişarelerimiz bundan sonraki süreç içerisinde de devam edecektir” değerlendirmesinde bulundu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.