Yıllarca terör örgütü PKK/YPG zulmüne maruz kalan ve evlerinden dahi çıkamayan Suriye halkı, Mehmetçiğin bölgeyi temizlemesiyle huzur ve güven ortamına kavuştu. Günlük hayatına devam eden Suriyeliler, terör baskısı olmadan özgürce hem günlük işlerini yapabiliyor hem de sosyal aktiviteler gerçekleştiriyor.
Bölgede Suriyelilerle iç içe olan, Kahraman Mehmetçikler de Suriyelilerin hüznüne de sevincine de ortak olmaya çalışıyor. Bu kapsamda Komandolar ve Rasulaynlı sporcular kıran kırana geçen bir voleybol maçında bir araya geldi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.