Baskil MYO Müdürü Prof. Dr. Niyazi BULUT ile öğretim elemanları kampüs alanına selvi ve karaçam fidanları dikti.
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’ın direktifleriyle ayrıca, Baskil MYO kampüs alanında regrasyon çalışmaları başlatılarak, hem öğrenciler için yeşil bir kampüs alanı oluşturmak hem de Baskil halkına rahat nefes alabilecekleri yürüyüş ve dinlenme alanları kazandırmak amacıyla başlatılan çalışmalar devam etmektedir.
Öte yandan, kampüs alanında öğrenciler için ayrıca, futbol, voleybol, basketbol ve açık ve kapalı kafeteryaların yapılması planlanmaktadır.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.