Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, şehir genelinde muhtelif alanlara izinsiz ve gelişi güzel bir şekilde dökülen hafriyat atıkları toplandı. Çevre ve görüntü kirliliğine neden olan hafriyat atıkları, kepçelerle kamyonlara yüklenerek Elazığ Belediyesi’ne ait hafriyat depolama alanlarına döküldü.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yol kenarlarına, mahalle aralarındaki boş arazilere rasgele hafriyat dökenlerle ilgili olarak yasal işlem uygulanacağı hatırlatılarak, vatandaşların bu konuda duyarlı olmaları istendi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.