height="132" />
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI

ABONE OL
Kas 24, 2020 16:25
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile müdürlüğe bağlı Gençlik Merkezi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında öğretmen ve öğretmenlerimize yönelik bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzün en önemli paydaşlarından biri olan, ve kültür, sanat, spor gibi bir çok alanda işbirliği içerisinde bulunduğumuz kendisi de bir eğitimci olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren Öğretmenler Günü’nde de yanımızda yer aldı.

Öğretmenler Günü münasebeti ile Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret eden Abdulsamet Eren;

“Böyle anlamlı bir günde,  mensubu olmaktan gurur duyduğum bu mesleğin bir ferdi olarak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. En önemli paydaşlarımızdan biri olan Milli Eğitim Müdürlüğü dolayısıyla da öğretmen ve öğrencilerimizle sık sık bir araya geliyoruz. Amacımız ülkemizin geleceğine yön verecek olan gençlerimizin hem ruhen, hem de bedenen yarınlara hazır olmasını sağlamaktır. Bu bağlamda öğretmenlerimize çok büyük bir görev düşmektedir” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’de Gençlik ve Spor İl müdürü Abdulsamet Eren’e teşekkür ederek,

“Birçok alanda işbirliği içerisinde bulunduğumuz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarına İl Müdürümüz Samet Eren’in şahsında teşekkürlerimi sunuyorum. Öğrencilerimizin akademik başarılarını tamamlayan sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin büyük bir bölümünü birlikte yürütüyoruz.

Her alanda işbirliği içerisinde olduğumuz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Gençlik Merkezi, hafta kutlamaları çerçevesinde İlçelerimizde 15, il merkezimizde ise 85 okulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimize yöresel ürünlerden oluşan hediyeler verdiler. Öğretmenlerimiz adına Gençlik ve Spor İl teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugün de bizleri ziyaret ederek bu anlamlı günümüzde yanımızda olduklarını gösteren İl müdürümüz Abdulsamet Eren’e tüm çalışanlarına, öğretmenlerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.