Elazığ Yurtbaşı Hipodromu’nda yapılan koşuda 12 yarış atı birincilik için mücadele etti. Yapılan yarış sonucunda Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu’nu Atalay Turan’ın sahibi olduğu 9 numaralı Pirsus adlı yarış atı kazandı.
Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu’ndan da canlı olarak yayınlanan Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu’na Fırat Üniversitesini temsilen Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş katıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.