Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerce yapılan istihbari çalışmalar sonucu kaçak kazı yapılacağı bilgisinin alınması üzerine harekete geçildi. Jandarma ekiplerince şüphelilerin yakalanabilmesi amacıyla operasyon planlandı ve kaçak kazı yapan Y.A., N.D., E.D., H.Ç. ve V.A. isimli 5 şüpheli suçüstü yakalandı.
Şüphelilerin kazıda kullandıkları malzemeler ekiplerce muhafaza altına alınarak beş şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.