Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nın son gününde tatamiye çıkan erkekler 100 kiloda Mert Şişmanlar gümüş madalya ile şampiyonanın kapanışını yaptı.
Hırvatistan’ın Porec kentinde bugün sona eren Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nda erkekler 100 kiloda Mert Şişmanlar final karşılaşmasında Gürcü İlia Sulamanidze’ye yenildi ve gümüş madalyada kaldı. Judocumuz, ilk maçında Yunanlı Panagiotis Papanikolau’yu 11 saniyede ipponla yenerek çeyrek finalist oldu. Şişmanlar bu turda Azerbaycanlı Adil Karımlı’yı (3 shido) ipponla yendi ve yarı finale yükseldi. Romen Eduard Serban’ı waza-ari puanıyla yenen Şişmanlar, final maçında Gürcü İlia Sulamanidze’ye yenildi ve ikincilik kürsüsündeki yerini aldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.