Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı’nda yapılan devir teslim töreninde göreve yeni başlayan Dekan Prof. Dr. Metin Kaya GÜRGÖZE yaptığı hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Mehmet YALNIZ’a çiçek takdim etti.
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Prof. Dr. Mehmet YALNIZ’a vekâleten görevde bulunduğu süre içinde yaptığı hizmetler ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini bildirdi. Rektör Prof. Dr. GÖKTAŞ, Tıp Fakültesi Dekanlığı görevine atanan Prof. Dr. Metin Kaya GÜRGÖZE’ye de yeni görevinde başarılar diledi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.