Elazığ ili Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan Beldesi ile Bulgurcuk, Altınoluk, Gölpınar, Kalkankaya, Bahçecik köyleri ile beraber toplamda 6 yerleşim birimini kapsayan alanda yürütülen çalışmada, Hâlihazır harita yapımına esas Ortofoto görüntülerin kıymetlendirmesi tamamlanmış olup, toprak etüt çalışmaları ile kadastro çalışmaları ise halen devam ediyor.
Yapılan değerlendirme neticesinde; DSİ 9.Bölge Müdürü Mahmut DÜNDAR, sözleşmeye göre 2025 yılına kadar süresi olan işin, 2021 yılında tamamlanmasına yönelik istişareler ve değerlendirmelerde bulunduktan sonra alınan kararlar çerçevesinde gerekli talimatları verdi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.