height="132" />
AKPINAR’a YEPYENİ MUHTARLIK OFİSİ ve TAZİYE EVİ

AKPINAR’a YEPYENİ MUHTARLIK OFİSİ ve TAZİYE EVİ

ABONE OL
Kas 3, 2020 14:02
AKPINAR’a YEPYENİ MUHTARLIK OFİSİ ve TAZİYE EVİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Belediyesi, vatandaşlara daha etkin bir hizmet sunmak amacıyla Akpınar Mahallesi eski muhtarlık ofisinin bulunduğu arazi üzerinde projelendirdiği yeni Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi’nin, inşa çalışmalarına başladı.

Sosyal Belediyecilik anlayışından hareketle hem mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak hem de vatandaşlarımızın zor zamanlarında kendilerine destek sunabilmek amacıyla başlatılan inşa çalışmalarında, zemin kat temel beton döküm işlemleri tamamlandı.

Bina bünyesinde Neler Var? 

Toplamda 516 metrekare alan üzerine iki kat olacak şekilde projelendirilen Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi’nin, bünyesinde bay-bayan abdesthaneler, bay-bayan taziye evi ve ayrı mescitler ile muhtarlık ofisi yer alacak.

Amaç, Daha Modern Bir Ortamda Kaliteli Hizmet Verebilmek 

Elazığ Belediyesi’nden proje çalışmalarına ilişkin yapılan açıklamada;  “Yönetim anlayışımızın en önemli unsurunu oluşturan muhtarlarımızın çalışma ortamlarını daha kullanışlı bir duruma getirmek ve aynı zamanda vatandaşa hızlı bir hizmet verebilmek için inşa ettiğimiz muhtarlık ofisimiz, kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacaktır. Aynı bina içerisinde yer alan taziye evimiz ise yine sosyal belediyecilik hizmetlerimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Vatandaşlarımızın zor zamanlarında destek sunabilmek, bir nebze de olsa acılarını paylaşabilmek için projelendirdiğimiz taziye evi çalışmalarımız, muhtarlık ofisimizle birlikte mahallemiz için önemli bir hizmet oluşturacak” denildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.