Vali YIRIK’a taziye ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Celal SEL ve İl Müftüsü Selami AYDIN eşlik ederken, İl Müftüsü AYDIN hayatını kaybeden çocuklar için dua okudu. Dua sonrası iki çocuğunu kaybeden anne Gonca KAPLAN ve baba Sedat KAPLAN ile görüşen Elazığ Valisi Erkaya YIRIK, aileye taziye dileklerini ileterek her türlü yardımın yapılacağını ifade etti. Acılı baba Sedat KAPLAN da: “Evimize kadar gelip acımızı paylaşan,maddi ve manevi olarak destek olan ve taziyelerini ileten Valimiz Erkaya YIRIK’a teşekkür ediyorum.” Dedi
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.