8.Kolordu Komutanlığı Garnizon Şehitliği’nde düzenlenen programda tüm şühedanın ruhuna Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.
İl Müftüsü Selami Aydın, vatan için evlatlarını feda eden şehit aileleri ile yakından ilgilenirken, davete icabet ettikleri için teşekkür etti.
İl Müftü Yardımcısı Özer Cömert ile Yeni Camii İmam Hatibi Sümer Yılmaz ve Müezzin Kayyımı Halil Deveci tarafından okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından program Müftü Selami Aydın’ın duası ile sona erdi.
Müftü Aydın kendilerine ev sahipliği yapan 8. Kolordu Komutanlığı ve Garnizon Şehitliği’nde görevli komutan ve personele teşekkür etti. Program sonrası şehit ailelerine yemek ikramı yapıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.