Başkan Şerifoğulları yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Elazığlı vatandaşlarımızın ve tüm İslam âleminin MevlidKandilini tebrik ediyor, bu mübarek gecede yapılacak duaların, edilecek ibadetlerin Allah katında makbul olmasını temenni ediyorum. Rabbimden, bu mübarek gece vesilesiyle, İslam dünyasının birliğini, beraberliğini, dayanışmasını güçlendirmesini, tüm insanlığın acılarını ve gözyaşlarını dindirmesini niyaz ediyorum. Özellikle işgal altında bulunan kardeş Azerbaycan halkının biran önce huzur ve refaha kavuşması için dua edelim. Rabbim yar ve yardımcıları olsun” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.