height="132" />
ŞAHİNKAYA MAHALLE OLUYOR

ŞAHİNKAYA MAHALLE OLUYOR

ABONE OL
Eki 28, 2020 14:11
ŞAHİNKAYA MAHALLE OLUYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Şahinkaya Köyü, yapılan Referandum ve Belediye Meclisinde alınan kararlar doğrultusunda mahalle olma yolunda hızla ilerliyor.

Başkan Şerifoğulları, Şahinkaya Sakinleriyle Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye Meclisinde alınan karar doğrultusunda Elazığ’ın 39. mahallesi olma statüsüne geçen Şahinkaya’ya ziyarette bulundu.

Vali Erkaya Yırık ve Milletvekili Tolga Ağar ile birlikte çiçeği burnunda mahalleye konuk olan Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinlerinin yeni durum ile ilgili görüşlerini ve mahalleleriyle alakalı taleplerini dinledi.

‘Şahinkaya Belediye Sınırlarına Dâhil Oldu’

Şahinkaya sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, mahalle statüsüne geçen köyün, artık belediye hizmet sınırlarına dâhil olduğunu ve hizmetlerden etkin bir şekilde faydalanacağını kaydeden Başkan Şerifoğulları, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“Şahinkaya mahallemiz çiçeği burnunda sayılır. Bizlerde Valimiz ve Milletvekilimiz ile birlikte sizlerin sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüm bulmak için geldik. Bugüne kadar köy statüsünde olan Şahinkaya artık mahalle statüsüne geçerek Elazığ Belediyesi sınırları içerisine dâhil oldu. Bu bağlamda belediye hizmetlerinden ziyadesiyle faydalanacaktır. Amacımız tamamen hızlı ve etkin bir şekilde size hizmetlerimizi sunabilmektir.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.