Son dört yıldır Van Gölü’ndeki inci kefali avcılığına dair rutin olarak toplanan biyolojik örneklere ve avcılık filosunun yapısına dair verilere ilaveten bu yıl ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü ile ortak geniş kapsamlı bir hidroakustik sörvey gerçekleştirildi.
Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürü Özkan ÖZBAY konuşmasında “sadece Elazığ’a değil görev sahamızdaki 21 ile hizmet etmeye ara vermeden devam ettiklerini, Van ilindeki görevin 15 gün sürdüğünü ve oldukça yorucu, ancak bir o kadar verimli geçtiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.