height="132" />
ŞERİFOĞULLARINI MUHTARLAR ZİYARET ETTİ

ŞERİFOĞULLARINI MUHTARLAR ZİYARET ETTİ

ABONE OL
Eki 21, 2020 19:06
ŞERİFOĞULLARINI MUHTARLAR ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan, Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül, Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Selçuk Özel ve merkeze bağlı mahalle muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Şerifoğulları, ülkemizin siyasi yapısı gereği vatandaşa en yakın birimin muhtarlık müessesesi olduğunu ifade ederek şu açıklamalarda bulundu:

“Muhtarlık görevi demokrasimizin temel taşı, yerel yönetimlerin değerli bir halkası ve aynı zamanda devlet ile millet arasındaki en önemli köprüdür. Göreve geldiğimiz günden itibaren sizlerle birlikte şehrimizin sorunlarını çözebilmek için istişareli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız bu şekilde devam edecek. Amacımız şehrimizin problemlerini çözmek, daha müreffeh bir şehir haline getirip daha yaşanabilir şehirler arasında ön sıralara taşıyabilmektir. Sizler bizim bir noktada elimiz ve ayağımızsınız. Her biriniz bir mahallemizin veya köyümüzün muhtarı olmakla birlikte aynı zamanda bir belediye başkan yardımcısı görevi de görüyorsunuz. Vatandaşlarımızın dertlerini ve problemlerini bizlere aktarıyorsunuz. Sizlerle bugüne kadar güzel hizmetler yaptık. Bundan sonraki süreçte de bu güzel hizmetlerimizi katlayarak devam ettirecek ve şehrimizi dilediğimiz noktaya getireceğiz. Bu anlamda özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.”

Daha sonra söz alan Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan ise kendilerini ağırladığı için Başkan Şerifoğulları’na teşekkür ederek bütün muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Selçuk Özel de Elazığ’ın sorunlarını birlikte çözmek için şehrin bütün dinamikleriyle bir araya geleceklerini ve bu anlamda Başkan Şerifoğulları’nın kendilerine daima destek olduğunu kaydetti.

Son olarak söz alan Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül ise “Başkanımız seçildiği günden beri muhtarlara bir abi, dost ve kardeş gibi davrandı. Bu anlamda Elazığ Muhtarlar Derneği olarak başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah Elazığ’ın sıkıntılarını el birliğiyle muhtarlar ve belediye işbirliği ile çözeceğiz” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.