Başkan Şerifoğulları, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesi noktasında önemli bir güç olan basın camiası, demokratik toplumların olmazsa olmazıdır.
Demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde, doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla; kamu yararı çerçevesinde, zorlu çalışma koşullarına rağmen toplumun haber alma ihtiyacını karşılayarak doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılmasında aracı olan basın mensuplarımızın ifa ettikleri görev, her türlü takdirin üzerindedir.
Başta Elazığ medyası olmak üzere basın sektörünün her kademesinde görev yapan tüm basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.”
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.