height="132" />
KARAKUŞ; GIDA KANUNU YASASI İLE KONUŞMA, YAZMA ve HABER YASAĞINI ELEŞTİRDİ

KARAKUŞ; GIDA KANUNU YASASI İLE KONUŞMA, YAZMA ve HABER YASAĞINI ELEŞTİRDİ

ABONE OL
Eki 17, 2020 12:39
KARAKUŞ; GIDA KANUNU YASASI İLE KONUŞMA, YAZMA ve HABER YASAĞINI ELEŞTİRDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av.Erhun KARAKUŞ  geçtiğimiz Temmuz ayında çıkartılan gıda kanunu yasası ile ilgili açıklamasında konu ile alakalı konuşma yazma ve haber yasağı getirilmesini sert bir dille eleştirdi.

Karakuş Açıklamasında; “Geçtiğimiz Temmuz ayında Ayasofya Camii gündemde İken TBMM’ye sunulan teklif Anayasanın 26.maddesini yok sayarak gıda ve beslenme konusunda konuşma yazma ve haber yasağı getiriyor. Yasakla kalmıyor. Gıda Bilim Kurulu kuruluyor.

Kurul, izinsiz konuşan, yazan ve haber yapana 50 bin TL ceza verecek.Siyonist Bill & Melinda Gates Vakfı ile T.C. Tarım Bakanlığının sessiz sedasız imzaladığı protokolün içeriği bilinmiyor. Gıda ile ilgili konuşmak neden yasaklanıyor, gizlenen ne var?

Örneğin; Bir vatandaş veya bir Doktor, Peygamber efendimizin hadisi olan “Ölüm dışında hiçbir hastalık yoktur ki, çörek otunda onun için bir deva bulunmasın.” gibi ve benzer bir Hadisi Şerifi paylaşır, tavsiye ederse bu kanuna göre güya bilimsel değil denilerek ağır para cezası ödemek zorunda bırakılacak. Bill Gates denilen Nesilleri yok etmeye and içmiş Yahudi siyonist şeytanın Türkiye Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı’nda ne gibi bir işi olabilir,

Ayrıca , Amerika’dan kovulan en büyük destekçisi katil Bill Gates Vakfı ve nesilleri ifşat eden ilaç şirketleri olan Dünya Sağlık örgütü denilen çeteye Türkiye de ofis açılması saçmalığı ne ile açıklanabilir ? Bu örgüt bize şifa mı dağıtacak Sağlık Bakanlığımıza sormak gerekir…..Davos’ ta Yahudiye ” van minute” derken kendi vatanında bu katile neden aynı tepki verilmiyor.

Bugün TBMM genel kurulunda görüşülecek olan bu kanun maddesini iptal edip, Acilen yerli, yararlı ve millî gıdaya geçilmeli ve tek kullanımlık tohum değil ata tohumu desteklenmelidir. Bayer ve Monsanto’ nun tarımdan elleri çektirilmelidir

Nesli ve geleceği ifsat eden bu karanlık çalışmalara imza atan yetki sahiplerine Bakara süresi 205. ayeti ile sesleniyoruz ” O işbaşına geçtimi yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya, ekini ve nesli helak etmeye çaba harcar. Allah ise bozgunculuğu sevmez” ifadelerini kullandı.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.