Bu kapsamda Elazığ’da 24 okulda İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı beş eğitimci tarafından okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf olmak üzere 115 öğretmen ve okul öncesi ve birinci sınıftan toplam 1112 öğrenciye uygulamalı eğitim verildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.