Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar sonucu M. S. K. İsimli şahsın Bingöl’den uyuşturucu madde getireceği bilgisinin öğrenilmesi üzerine Jandarma ekiplerince şüpheli şahıs teknik takibe alındı.
Elazığ İl Jandarma komutanlığı Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlüğünce şüphelinin yolcu olarak bindiği araç takibe alınarak durduruldu. Aracın bagaj bölümünde yapılan aramada 2 kilo 250 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
İl Jandarma Komutanlığınca şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.