HÜDA PAR Elazığ İl Başkanlığı 3. olağan kongresi yapıldı. Kongrede mevcut il başkanı Yasin Kavaklı yapılan oylama sonucunda tüm delegelerinin oyunu alarak yeniden il başkanı seçildi.
Kongre sonunda yaptığı açıklamada Kavaklı; “Önce insan, öncelik adalet temamızla yolumuza devam ediyoruz. Kongrede oy kullanan ve şahsımı tekrar il başkanı seçen tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yorgunluk göstermeden, yeise düşmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaları bereketli kılsın. Kongremiz hayırlara vesile olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.