Kovancılar ilçesinde Önleyici kolluk devriye görevi icra eden Jandarma ekipleri seyir halinde olan bir araçtan şüphelenerek takibe aldılar. Şüpheli araç durdurularak M.A. İsimli şüpheli ve araç araması sonucunda aracının bagaj kısmında bulunan seri numarasız 38 kalibre toplu tabancası ile 65 adet mermisi ele geçirildi.
Şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.