Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından trafik tedbirleri kapsamında sürücülerin huzurlu ve kazasız seyahat etmesi amacıyla Elazığ-Keban karayolunda Jandarma Trafik Timi ile drone destekli şok trafik uygulaması düzenledi.
Uygulamada Jandarma ekipleri Emniyet kemerinin önemi ve aşırı hızın neden olduğu kazalarla ile sonuçları hakkında broşür de dağıtan ekipler, radar uygulaması da yaptı.
Jandarma ekiplerince ayrıca Sürücü ve yolcular COVID 19 tedbirleri kapsamında kontrolleri yapılarak maske ve dezenfekte dağıtıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.