Beşiktaş Spor Kulübü’nden aldıkları davet üzerine İstanbul’a giden başarılı sporcular, 3 gün boyunca kulüp antrenörleri tarafından belirlenen program dahilinde antrenmanlara katılarak yeteneklerini sergilediler.
BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen seçmelerin sonucu, daha sonra açıklanacak. Her iki sporcuda beğenilmesi durumunda Beşiktaş U-18 Basketbol takımında forma giyecek.
Beşiktaş gibi büyük bir camiadan aldıkları davet için çok mutlu olduklarını ifade eden sporcular Batuhan Orhan ve Yunus Akgül, kendilerine daima destek olan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere Elazığ Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı Koordinatörü Taner Şeker ve antrenörlere teşekkür ettiler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.