height="132" />
AMAÇ HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET

AMAÇ HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET

ABONE OL
Eki 7, 2020 07:59
AMAÇ HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın göreve gelmesiyle birlikte şehrin trafik konforuna katkı sunan ve kaliteli ulaşım ağı sağlayan yol çalışmaları devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre Yolu’na bağlayacak yeni imar yolu’nda ki çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

25 metre genişliğinde 1000 metre uzunluğunda dizayn edilen yeni imar yolunu inceleyen Şerifoğulları, inceleme sırasında kendisine eşlik eden Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden bilgi aldı.

‘Amacımız, Her Mahalleye Eşit Hizmet’

Asfalt serim çalışmalarının başlatıldığı yeni imar yolunun tamamlanmasıyla birlikte şehir trafiğinde önemli oranda rahatlama yaşanacağını ifade eden Başkan Şerifoğulları, ‘Göreve geldiğimiz ilk günden beri vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına ulaşımdan kültür-sanata, eğitimden alt yapıya her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan mevcut yollarımızda yenileme ve genişletme çalışmaları gerçekleştirirken bir yandan da yeni yollar inşa ediyoruz. Bu kapsamda Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre yoluna bağlayan ve şehir trafiğinin rahatlaması açısından büyük önem taşıyan yeni güzergâhta yapılan çalışmaları inceleme fırsatı bulduk. Ekiplerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. Kısa süre içerisinde asfalt serim çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte bordür,

kaldırım döşeme ve çevre düzenleme çalışmaları da yapılarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Elazığımızın her noktasına hizmet götürmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla birlikte şehrimizi daha da güzelleştirecek ve rahat yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz’ dedi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.