Elazığ İl Jandarma Komutanlığı uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.
Elazığ İl Jandarma komutanlığı tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar sonucu M.D. isimli şahsın uyuşturucu madde kullandığı ve ticaretini yaptığı bilgisine ulaşıldı.
Elazığ İl Jandarma komutanlığı Kaçakçılık ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlüğünce şüphelinin evi ve işyeri tespit edilerek yapılan eş zamanlı operasyon sonucunda şüphelinin evinden ve işyerinde 5 kilo 125 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.
İl Jandarma Komutanlığı tarafından şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.