İstanbulspor, evinde Bandırmaspor’u 2-1 mağlup etti. 4. haftanın aresbet açılış mücadelesinde İstanbulspor, Royal Halı Bandırmaspor’u konuk etti.
Başa baş geçen mücadelede İstanbulspor 16.dakikada Abazaj’ın attığı golle 1-0 öne geçti. 20. dakikada Pote, eşitliği sağladı. Ev sahibi ekip 87’de Onur Aygün ile bir kez daha öne geçti ve mücadeleyi 2-1 galip tamamladı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.