height="132" />
ELAZIĞLI ÖĞRETMENLERLE EBA’da BULUŞTU

ELAZIĞLI ÖĞRETMENLERLE EBA’da BULUŞTU

ABONE OL
Eyl 30, 2020 17:49
ELAZIĞLI ÖĞRETMENLERLE EBA’da BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Millî Eğitim Bakanı    Ziya Selçuk EBA’da  Canlı Ders İşleyen Öğretmenlerle Canlı Görüşme Gerçekleştirdi.

Millî Eğitim Bakanı  Ziya Selçuk Şahsuvar İlk ve Ortaokulu’nda  sınıf ortamında EBA üzerinden öğrencilerine canlı ders veren öğretmenleri görüntülü arayarak başarılar diledi.

EBA’ya erişim konusunda meydana gelen aksaklıkları ve sorunları tespit etmek amacıyla bir akademisyen gurubunu görevlendiren Bakan Selçuk’un görevlendirdiği akademisyenler ilimize gelerek çalışmalarına başladılar.

İnternet erişiminde en fazla sıkıntı yaşanan Alacakaya ve Arıcak ilçelerimizi ziyaret eden ekip ilk olarak yol güzergâhında bulunan İçme ve Şahsuvar İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

Bakan Danışmanı Turgay Öntaş başkanlığındaki ekibin Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte yaptıkları ziyaret esnasında Milli Eğitim Bakanı   Ziya Selçuk telefon uygulaması üzerinden görüntülü arama gerçekleştirip Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve ders işleyen öğretmenlerle sohbet etti.

Büyük gayret ve özverileri için öğretmenlerimize teşekkür eden Bakan Selçuk, “Elazığ’da görev yapan tüm öğretmenlerime ve meslektaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.