Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, açılacak olan Ahşap Oymacılığı Kursuna 18-45 yaş aralığında, en az okur-yazar olan ve herhangi bir işyerinde sigortalı çalışmayan bayanların başvuruda bulunabileceği belirtildi.
Kurs başvurularının 1 Ekim 2020 itibariyle başlayacağı belirtilen açıklamada, kursa katılmak isteyen bayanların 9 Ekim 2020 tarihine kadar Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne başvurmaları gerektiği bildirildi. Kursa 25 asil, 10 yedek olmak üzere 35 kişinin başvurusu kabul edilecek.
Elazığ Belediyesi’ne ait Doğukent Kaya Karakaya Ek Hizmet Binasında oluşturulan atölyede verilecek olan 6 aylık eğitim sonunda kursiyerlere, Milli Eğitim Müdürlüğü onaylı ‘Hayat Boyu Öğrenme Kurs Bitirme Belgesi’ verilecek.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.