Sorunlar Raporu Oluşturuldu…
Elazığ TSO 14 Meslek Grubunu oluşturan Meslek Komite Toplantıları zoom üzerinden ayrı ayrı gerçekleştirildi. Önceden belirlenen gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantılarda Meslek Komitelerinde yer alan üyeler tarafından deprem ve COVİD-19 sürecinde iş dünyasının içinde bulundukları durum ve sektörel beklentiler dile getirildi.
Üç gün süren toplantılar sonrasında oluşturulan Meslek Komiteleri Raporu, Elazığ TSO’nun Ekim ayı Meclis Toplantısında değerlendirilecek ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu tarafından üzerinde çalışmalar başlatılacaktır.
Meslek Komitelerinin toplantılarda talep edilen hususlarla ilgili olarak, ilgili bakanlıklar, yerel yönetimler, kurumlar ve diğer muhataplarla bir dizi yazışma ve lobi çalışmaları başlatılarak iş dünyasının tabandan gelen taleplerinin karşılanması hedeflenmektedir.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.