Elazığ’ın Keban ilçesinde bulunan Keban barajında kaçak avcıların korkulu rüyası Jandarma Bot Timi sularda suç ve suçlularla mücadelede suça teşebbüs etmek isteyenlerin ensesini bırakmıyor.
Keban barajında 1000 metrelik ağ atarak balık tutmak isteyen C.K. İsimli şahsı Jandarma Bot Timi tarafından operasyon yapılarak 1380 Sayılı Kanuna Muhalefet ruhsatsız avlanma ( idari para cezası: 5.000 TL ), Gemiye Ruhsat No Yazmama ( idari para cezası: 5.000 TL ) ve Ağlara Ruhsat No Yazmamaktan ( idari para cezası: 2.500 TL ) olmak üzere toplamda 12.500,00 Tl idari yaptırım uygulandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.