height="132" />  
ŞERİFOĞULLARI SANAYİDE

ŞERİFOĞULLARI SANAYİDE

ABONE OL
Eyl 23, 2020 18:47
ŞERİFOĞULLARI SANAYİDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları birlikte yönetim ilkesi doğrultusunda ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları bu kapsamda Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Oto Onarımcılar Odası ve Belediye eski Meclis Üyesi Mehmet Turhan’ı ziyaret etti. Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın ziyaretlerinin ilk durağı Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi oldu. Kooperatif Başkanı Akın Çulha ile bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, sanayi esnafının genel durumu hakkında bilgi alarak talep ve önerileri dinledi.

Oda Başkanı Akın Çulha: ‘İlgi ve Alakalarından Dolayı Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür Ediyoruz’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Akın Çulha, “Belediye Başkanımızın gerçekleştirmiş olduğu ziyaret bizleri memnun etmiştir. Odamızın çalışmalarının yanı sıra Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafların sorun ve taleplerini Başkanımıza ilettik. Kendileri de sorunların çözümü noktasında Elazığ Belediyesi olarak üzerlerine düşen katkıyı vereceklerini ifade ettiler. İlgi ve alakalarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Oto Onarımcılar Odası Başkanlığı’na Ziyaret

Başkan Şerifoğulları daha sonra Oto Onarımcılar Oda Başkanlığı’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Mehmet Türkoğlu ve üyelerle bir araya gelen Şerifoğulları, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak görüş alışverişinde bulundu.

Türkoğlu: ‘Başkanımızın Her Zaman Esnafın Yanında Olmuştur’

Ziyarete ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Oto Onarımcılar Odası Başkanı Mehmet Türkoğlu, “Belediye Başkanımız özellikle deprem ve pandemi sürecinde her daim esnafımızın yanında olmuştur. Esnaflarımızın talep ve önerileri Başkanımızın öncelikli konuları arasında yer almıştır. Başkanımızın bu kapsamda gerçekleştirdiği ziyarette bizleri ziyadesiyle memnun etti. Şahsım ve esnaflarımız adına kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Şerifoğulları’nın son durağı ise Elazığ Belediyesi eski Meclis Üyesi Mehmet Turhan oldu. Ziyaretlerinden ötürü oldukça memnun olduğunu ifade eden Mehmet Turhan, Başkan Şerifoğulları’na ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.