Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni, Anadolu Yayıncılar Derneği Başkan Yardımcısı Zeki Akbıyık’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Koronavirüse yakalanan Zeki Akbıyık’ın evinde tedaviye alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Elazığ Sürmanşet Haber olarak meslektaşımız Zeki Akbıyık’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.