Elazığ İl Jandarma komutanlığınca uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan istihbari çalışmalar sonucu F.G. , C.Ü. , T.D. İsimli şahısların Harput mahallesinde ve B.T. İsimli şüphelinin Kovancılar ilçesinde uyuşturucu madde kullandıkları ve ticaretini yaptıkları bilgisine ulaşılması üzerine şüpheliler teknik takibe alınarak eş zamanlı operasyon yapıldı.
Fiziki takibe alınarak durdurulan şüphelilerin bulundukları araçlarda yapılan arama sonucunda SİG SAUER marka tabanca ve tabancaya ait çok sayıda (9 mm) fişek ile yarım kg. kubar esrar maddesi ele geçirildi.
İl Jandarma Komutanlığınca şüpheliler hakkında yasal işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.