AltınorduTeknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Bursaspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada kazanmamız gereken bir maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.
Eroğlu açıklamasında;“Karşımızda savunma direnci olan ve sert bir rakip vardı” diyen Eroğlu, “Genel anlamda oyun üstünlüğünün hep bizde olduğu bir maçtı. Golü bulabilsek her şeyi farklı noktaya taşıyabilirdik. Ancak gol geciktikçe rakibin dirence daha da arttı. 1-0 öne geçince de moral motivasyonları en üst seviyeye çıktı.
İlk golü atanın kazanacağı bir maç olacağını tahmin ediyorduk. İlk yarıda beş, ikinci yarıda altı net pozisyon bulduk. Rakibimize ise gollerin dışında fazla pozisyon vermedik. Kazanabilsek, Menemenspor galibiyetiyle başladığımız sezona aynı ivmeyle devam ettirebilecektik” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.