Valilik binasında gerçekleştirilen törene Vali Vekili Abdulkerem ABBASOĞLU, Elazığ 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Osman ERBAŞ, İl Emniyet Müdürü Celal SEL İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ali YILDIZ, gaziler ve şehitlerin aileleri katıldı. İlimizde 2 şehit ailesine ve 2 gaziye Devlet Övünç Madalyası Tevcih edildi.
Şehitlerimizin ve gazilerimizin isimleri…
1) Şehit Komiser Yardımcısı Burhan GATFAR
2) Şehit P.SÖZ.ER Fatih ERCAN
3) Gazi Polis Memuru Ümmügülsüm DÜNDAR
4) Gazi P.SÖZ.ER Zülfü ÖZÇELİK
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.