Elazığ’da jandarma ekiplerinin kaçakçılıkla mücadele kapsamında istihbari çalışmaları sonucu İ.T. İsimli şüphelinin kaçak tütün getireceği bilgisine ulaşıldı.
İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler bunun üzerine şüphelinin araç ve telefon numarası tespit edilerek teknik takibe alınarak operasyon planlandı.
Şüphelinin kullandığı araç takip edilerek Hankendi Jandarma kontrol noktasında durdurularak araçta yapılan aramada 161 KİLO kıyılmış tütün ele geçirildi.
Jandarma ekiplerince şüpheli yakalanarak hakkında işlem başlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.