Ziraat Mühendisi, veteriner hekim ve veteriner sağlık teknikerlerine verilen 120 saatlik kursun önemine değinen İl Müdürü Turan KARAHAN; “ Korana virüs nedeniyle ara verilen kursumuzun telafi eğitimini normalleşme süreci ile birlikte gerekli tedbirleri alarak tamamladık. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu yaşadığımız pandemi sürecinde bir kez daha gördük. Personelimiz almış olduğu eğitimler ile sahada çiftçilerimizi doğru yönlendirerek, teknolojik yenilikleri uygulatacaktır. Bu sayede bölgemiz tarım ve hayvancılığı gelişip ülke ekonomisine katkı sağlanacaktır” dedi.
İl Müdürü konuşmasının sonunda personelin üreticilere, teknik eğitimin yanısıra korona virüsle mücadele kapsamında maske takma, sosyal mesafeyi koruma, hijyen kurallarına dikkat etme ve gerekli tedbirleri almaları konularında bilgi vermelerini istedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.