Depremden şuana kadar tüm personelini ve ekipmanlarını seferber eden Jandarma ekipleri evleri hasar gören ve konteyner talebinde bulunan depremzedelere hem konteyner götürüyor hemde gıda ihtiyaçlarını aksatmadan takip ederek evlerine kadar ulaştırıyor.
Jandarma ekipleri tek tek gezdikleri depremzedelerle sohbet ederek aynı zamanda bir ihtiyaçlarının olup olmadığını da belirleyerek not alıyor. Jandarma ekipleri belirledikleri ihtiyaçları tamamladıktan sonra yardım malzemelerini depremzedelere ulaştırıyor.
Depremzedeler, zor günlerinde kendilerine destek veren ekiplere “Jandarmadan Allah razı olsun” diyerek, teşekkür ediyorlar.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.