Belediye hizmetlerinin süratli bir şekilde yürütüldüğünü kaydeden ve belde sakinlerinin mutluluğunun esas alındığının altını çizen Başkan Yılmaz, ‘Yol Medeniyettir’ düsturuyla hareket ettiklerini söyledi.
Organize Sanayi Bölgesi yolunda yürütülen çalışmalarla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Yılmaz şunları belirtti:
“Beldemizin genelinde yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin beğenisini kazanmakta. Organize Sanayi Bölgesi’nin 6 km’lik yolunun asfaltı beldemiz için hayati önem arz etmekteydi ve bu yolun asfaltını Allah’a şükürler olsun tamamladık. Bizler belde sakinlerimizin refahı için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz. Bugün Yurtbaşı Belediyesi hizmetleriyle adından söz ettiren bir belediye olarak anılmakta. Hizmetlerimizde bizlerin ufkunu açan değerli Milletvekillerimize en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Beldemizin tüm mahallelerinde tespit ettiğimiz sorunları bir bir gidereceğimizi belirtiyor, ‘Durmak Yok, Yola Devam’ diyoruz.”
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.