Ana Sayfa ULUSAL 6 Şubat 2019 630 Görüntüleme

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, MİTİNGLERE BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi ilk mitingini Sivas’ta yapacak.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili bilgiler verdi.

Ayhan, Sivas Valiliği Vali Ahmet Muammer Bey Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Cuma günü gerçekleştirilecek ziyaret öncesi ilçe kaymakamları ile birlikte son durumu değerlendirmek için bir araya geldiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk olarak Sivas’a gelmesinin çok anlamlı olduğunu kaydeden Ayhan, “Bundan dolayı çok mutluyuz. Sivas Kongresi’nin 100. yılında milli mücadelenin temellerinin atıldığı Sivas’ta çok heyecanlı ve coşkulu bir yıl bekliyoruz. Cumhurbaşkanımızın da Sivas’a gelecek olması bu coşkuya katkı sağlayacaktır. Bizler çok mutlu olduk. Bununla ilgili çalışmalarımızı hızlı bir şekilde gözden geçiriyoruz. Tüm hazırlıklarımızı gözden geçirerek Sayın Cumhurbaşkanımıza ilimizin beklentileri noktasında dosyalarımızı hazırladık. İnşallah Sivaslılar da buna yakışır şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılaşacak” diye konuştu.

Ayhan, Sivas kamuoyunun beklediği hususlar noktasında güzel bir çalışma yaptıklarını belirterek, “Bununla ilgili olumlu dönüşler alacağımıza inancımız tamdır. Özellikle sanayi, üretim, tarım ve eğitim camiasının beklediği hususlar ile ilgili inşallah buraya geldiğinde de Sayın Cumhurbaşkanımıza taleplerimizi, arzularımızı, beklentilerimizi arz edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

E-TEBLİGATLA BÜYÜK TASARRUF

E-TEBLİGATLA BÜYÜK TASARRUF

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com