Ana Sayfa MAGAZİN 29 Mart 2019 381 Görüntüleme

ELİF, İSPANYA’DA

Share on :

Kanal 7 ekranlarının 5 sezondur başarıdan başarıya koşan günlük dizi filmi Elif, Güney Amerika’dan sonra Avrupa ülkelerinin de ilgisini çekti.

50 ülkede reyting sıralamasındaki başarısını istikrarla devam ettiren Elif isimli günlük dizi, bu başarısını Avrupa’ya taşıyor. İspanya’da Nova kanalıyla anlaşılan ve önümüzdeki günlerde yayına başlayacak olan Elif isimli günlük dizinin, Güney Amerika’dan sonra Avrupa ülkelerinde de aynı başarıyı yakalaması bekleniyor.

Küçük bir kızın acı dolu yaşantısını temel konu alan Elif isimli günlük dizi, senaryoda yaşanan aşklarla da izleyicinin odak noktası oldu. Dram dolu hikâyede, yaşanan aşklar yanında Türk örf, adetlerini ayrıca yaşayışımızı her bölümde işleyen yapım, ülkemizin tanıtımında büyük rol oynuyor. Yayınlandığı ülkelerde birçok Elif fanatiği ülkemize kadar geldi ve seti ziyaret etti, yurt dışından gelen ziyaretçiler yüzünden set aksamaya başlayınca Yeşil yapım önlemlerini aldı. Dizi sektörü Türk Turizmi için önemli rol oynarken, Elif turizmi Avrupa ülkelerinde yayına girince başlı başına bir sektör olacağa benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com