Ana Sayfa ELAZIĞ SİNEMALAR 30 Aralık 2018 653 Görüntüleme

MÜSADENİZLE BÜYÜKLER ELAZIĞ SARAYDA (FRAGMANLI)

Müsaadenizle Büyükler Filmi  Elazığ Saray Sinemalarında yayından kaldırılmıştır.

28 Aralık 2018 / Aile / Türkiye
Yönetmen Talip Karamahmutoğlu
Oyuncular: Emre Altuğ, Enes Göçmen, Efecan Koçyiğit

SEANSLAR:

FİLMİN KONUSU:

Bir grup çocuk ormanda buldukları sahipleri tarafından terk edilmiş köpekler için bir şeyler yapmaya karar verir. Herkesten gizli bir şekilde köpekleri beslemeye başlayan çocuklar, onlar için sıcak bir yuva yapmaya çalışır. Çocuklar sevimli dostlarının hayatta kalması için uğraşırken onlar için kötülük besleyen insanlar da harekete geçmiştir. Bir grup kötü niyetli insan hayvanları yok etmeye çalışmaktadır. Çocuklar ne olursa olsun hayvanlara kötülük etmeye çalışanları durdurmak zorundadır. Onları engellemek için bir araya gelen çocuklara, bu zorlu mücadelelerinde sitenin güvenlik müdürü Hakan da destek olur. Zorlu ve fantastik bir maceraya atılan çocuklar sevimli dostlarını kötü niyetli insanlardan koruyabilecek midir?Müsaadenizle Büyükler, toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olmasını amaçlayan bir aile filmi.

Başrollerinde sokak hayvanları ve çocukları göreceğimiz filmin yönetmen koltuğunda birçok festivalden ödülle dönen Mezarcı filminin yönetmeni Talip Karamahmutoğlu oturuyor.

Senaryosunu yönetmen ile birlikte Okay Karamahmutoğlu’nun kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Emre Altuğ, Ümit Çırak, Enes Göçmen, Alperen Efe Esmer, Efe Koçyiğit, Duygu Paracıkoğlu gibi isimler yer alıyor.

 

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com