Ana Sayfa ELAZIĞ SİNEMALAR 23 Kasım 2018 710 Görüntüleme

FANTASTİK CANAVARLAR: GRİNDELWALD’IN SUÇLARI

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları  Elazığ Cineworld 23 Sinemalarında yayından kaldırılmıştır.

İlk gösterim tarihi 16 Kasım 2018 / 2s 14dk / Fantastik, Macera / İngiltere, ABD Yönetmen David Yates Oyuncular: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

FİLMİN KONUSU:

Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır.

Yönetmen koltuğunda David Yates’in oturduğu filmin başrolünü ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne üstleniyor. Filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina “Tina” Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt’ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina’nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor.

Yorumlar

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com