Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI, YAŞAR KURŞUN YAZILARI 9 Nisan 2018 380 Görüntüleme

PLAY – 0FF ÇIKMAZDA!

Share on :

Bir gün Nasrettin Hoca pazara giderken çocuklar etrafını almışlar. Hepsi birer düdük ısmarlamış, ama para veren olmamış. Hoca çocukların tümüne olumlu cevap vermiş.

– Peki, olur demiş.

Çocuklardan yalnız biri, elinde para olduğu halde, Hoca’ya şunları söylemiş:

– Şu parayla bana bir düdük getirir misin ? Hoca akşama doğru pazardan dönmüş. Yolunu bekleyen çocuklar hemen Hoca’nın etrafını sararak düdüklerini istemişler.

Nasrettin Hoca, cebinden bir düdük çıkarıp kendisine para veren çocuğa uzatmış. Ötekileri bağırmaya başlamışlar:

– Ya bizim düdükler nerede?

Hoca’nın cevabı kısa ve anlamlı olmuş:

– Parayı veren düdüğü çalar.

Bugünkü yazıma da büyük insan Merhum Nasrettin hocanın komik ve anlamlı bir fıkrasını da yazarak başladım.

Neden… Şimdi, Elazığspor yönetimi göreve geldikten sonra çok güzel işlere imza attılar. Daha önce birçok spor yazar ağabeyimiz ve kardeşlerimizin yazdığı gibi naçizane bizde yazmıştık.

Elazığspor’a sahip çıkan Sedat Karataş ve ekibi yok olmaya yavaş giden Elazığspor’u o zor günlerden kurtardı ve büyük bir borç ödeyerek takıma takım olma ruhu verdiler.

Elazığspor eski başkanın borçları 2019 Mart ayında inşallah bitecek. O zaman borçsuz bir kulüp olarak varsın gelsin, “SÜPER LİG”

Şimdi bir Boluspor mağlubiyeti ile herkes bir şeyler söylemeye başladılar. İyi de yukarıda yazdığım Nasrettin hocanın fıkrasında olduğu gibi bana da düdük al hocam diyen çok ama para veren bir tek kişi.

Elazığspor’u bir mağlubiyette yerden yere vuranların kaç tanesi maddi veya manevi destekte bulundu Gakgo?

Elazığ’ın bir tek markası ve Sosyal etkinliği Elazığspor’dur. LÜTFEN Bordo-Beyaz armaya sahip çıkalım.

Birde, Liglerin bitmesine daha 4 hafta var! Matematiksel olarak hala daha Play – Off şansıda devam ediyor.

Şimdi, rakiplerimiz olan 6. Altınordu 49 puan ve 5. Boluspor 50 puan. Bu iki takımın kalan 4 haftada oynayacağı maçlarına bir bakalım.

6.Altınordu: 31. Hafta Gazişehir Gaziantep FK (Deplasman) 32.Hafta Manisaspor (Kendi evinde) 33.Hafta Adana Demirspor (Deplasman) 34. Hafta B.B Erzurumspor (Kendi evinde)

5.Boluspor: 31. Hafta Adanaspor(Deplasman) 32.Hafta İstanbul A.Ş(Kendi evinde) 33.Hafta Eskişehirspor(Deplasman) 34.Hafta Denizlispor(Kendi evinde)

7.Elazığspor: 31. Hafta Adana Demirspor(Kendi evinde) 32.Hafta Adanaspor(Kendi evinde) 33.Hafta B.B Erzurumspor(Deplasman) 34.Hafta İstanbul A.Ş

Şimdi herkes bu tabloya iyi bakmalı ve 4 hafta Elazığspor’a tam destek hep destek olmalıyız. “Gün doğmadan neler doğar” demiş atalarımız. Bu güzel Atasözümüzü de unutmayın derim.

Saygılarımla…

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ÖDÜL’mü CEZA’mı?

ÖDÜL’mü CEZA’mı?

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com