Ana Sayfa KÖŞE YAZILARI, YAŞAR KURŞUN YAZILARI 6 Ağustos 2018 475 Görüntüleme

NİHAYET ELAZIĞSPOR’A BAŞKAN SEÇİLDİ…

Akhisarspor… Hani 2011 – 2012 Futbol sezonunda Elazığspor ile birlikte Süper Lige çıkan Akhisarspor. 6 yıl boyunca Süper Lig’de boy gösterdiler, 05.08.2018 Pazar günüde Türkiye Kupasını alarak, Süper Kupa Şampiyonu oldular…

Şimdi UEFA Kupası gruplarında mücadele edecekler.

Bir Akhisarspor’a bakıyorum, birde Elazığspor’a!

Diyecek söz çokta, kime ve nasıl anlatacaksın… Sadece Akhisarspor Yöneticilerini yürekten alkışlıyorum. Helal olsun size…

Bir futbol takımı nasıl yönetilir ve başarılı olur bunu herkese gösterdiler.

İnşallah Elazığspor’un yeni yönetimi de bundan ders çıkarır!

Şimdi; Elazığspor’un 27 Temmuz’da yapılması gereken ancak çoğunluk sağlanamadığı için yapılamayan olağanüstü genel kurulu 3.08.2018 Cuma günü, Elazığ Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

İki başkan adayının yarıştığı seçim sonucunda Başkan adayları İrfan Yumakgil 118 oy, Necati Erdem ise 44 oy aldı ve Elazığspor’un 54.Başkanı İrfan Yumakgil oldu.

Genel kurulda konuşan başkan adaylarından İrfan Yumakgil, Elazığspor’un daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışılması gerektiğini ifade ederek: “Bugün bir cenaze vardır ve bugün ne yapıp ne edip kaldırmamız lazım” dedi.

Şöyle bir hatırlayalım; Elazığspor’da 20 yıl önce kısa bir dönem de olsa Başkanlık yapmış olan Sayın İrfan Yumakgil, şimdi yıllar sonra kulübün sorunlarının karmakarışık olduğu bir dönemde oturdu yine başkanlık koltuğuna!

Her ne kadar; “Bu yönetim de fazla dayanmaz!” ve “Göreceksiniz Elazığspor kapanır!” ifâdeleriyle Elazığ sokaklarında konuşanlar olsa da, Sayın İrfan Yumakgil’i öne sürüp kenara çekilmeyi plânlayanlar varsa şâyet kesinlikle sorumluluktan kurtulamayacaklardır!

Ligde kalıcı olmak, takımımızı daha iyi yerlere getirmek istiyorsak, İrfan Yumakgil başkanın ve yönetiminin tek bir doğrunun altında bir an önce toplanması ve her kesimin destek vermesi gerekiyor bence.

Dilerim ki önümüzdeki günlerde her şey bir an önce olur. Acil olarak transfer tahtası açılır ve takımın ihtiyacı olan nokta transferler yapılarak, Elazığspor lige kaldığı yerden ve Lig’de kalıcı olmak için devam edebilir!

Saygılarımla…

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ADALET İSTİYORUM…!

ADALET İSTİYORUM…!

error: Content is protected !!
Tema Tasarım | Osgaka.com